ÖDEME


Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?


Kapıda ödeme seçeneğini müşterilerimize sunuyoruz. Rahat ve kolay bir şekilde alışverişinizi hızlıca tamamlamanız için 'Kapıda Nakit veya Kapıda Kartlı' ödeme hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine Kapıda Ödemeli gönderim yapmaktayız. Kapıda ödeme hizmetimiz Aras Kargo ile vereceğiniz siparişlerinizde geçerlidir ve kargo firması tarafından 7 TL tutarında hizmet bedeli talep edilmektedir.Kredi kartına taksit yapılıyor mu?


Sepetinizde taksit sınırlaması veya yasağı olan bir ürün yok ise alışverişinizde taksit kullanabilirsiniz. Sitemizde sunduğumuz taksit seçenekleri 2, 3, 6, 9 şeklindedir.Kredi kartımı kaydediyor musunuz?


Yapacağınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizimle paylaşılmamaktadır. Ayrıca www.mdzcollection.com olarak kart saklama, kart kaydetme gibi hizmetler sunmuyoruz. Kısacası kart bilgileriniz kaydedilmiyor. Fakat ödeme partnerimiz olan ödeme kuruluşu iyzico'nun kart kaydetme özelliği var, bu özelliği ödeme adımında iyzico ödeme sayfasında görebilirsiniz. Bu kutucuğu işaretlerseniz bir sonraki ödemelerinizde kolayca işlem yapabilmeniz için kart bilgileriniz iyzico güvencesinde şifrelenerek saklanılmaktadır.Kredi kartıyla ödeme yaparken güvende miyim?


Evet tamamen güvendesiniz. www.mdzcollection.com'da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar (ev ssl) uygulaması bulunmaktadır. 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan en iyi SSL Sertifikası kullanılır. Ödeme adımında kart bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez. Ayrıca ödeme işlemlerinizi de iyzico güvencesiyle sağlamaktasınız. Tüm işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sitemidir.Havale ile ödeme yapabilir miyim?


Siparişlerinizin ödemelerini sadece Kapıda Nakit Ödeme, Kapıda Kart Ödeme veya Kredi Kartı ve Banka Kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR